تلفن های مستقیم ترکیه : (24 ساعته)
00905366905953


تلفن مستقیم آمریکا :
001-310-482-0908
 • تور مارماریس

  مارماریس

  مارماریس

  مارماریس منطقه‌ای است در مجاورت دریای مدیترانه و اژه که با کوهستان‌های جادویی محصور شده است. این شهر در جنوب غربی ترکیه بوده و از شمال به خليج گکوا از جنوب با دریای مدیترانه از شرق با شبه جزیره داتچا و از غرب با دریاچه کوی جییز ارتباط دارد.
 • تور آلانیا

  آلانیا

  آلانیا

  الانیا تنها در تابستان محبوب نسیت .بلکه در فصل زمستان برای افراد مسن اروپای که ازهوای سرد ومرطوب اروپا به الانیا میایندودر اینجا زمستان سرد اروپا را در زیر افتاب گرم به میل میگذارانند .درجه حرارت خفیف بین 15و 20میتواند در بین دساسمبر واپریل یافت .
 • تور ازمیر

  ازمیر

  ازمیر

  کرانه های دریای اژه در ترکیه از جمله زیباترین چشم اندازهای این کشور می باشند. خط ساحلی باشکوهی که آب شفاف دریای اژه به آن برخورد می کند، مملو است از کرانه های قدیمی که توسط باغهای زیتون، پرتگاههای سنگی و جنگلهای کاج احاطه شده اند.
 • تور آنکارا

  آنکارا

  آنکارا

  شهر آنکارا پايتخت جمهوري تركيه است و در مرکز آناتولی بر لبه شرقی فلات بزرگ و مرتفع آناتولی در ارتفاع 850 متری قرار گرفته است. این استان، استپی حاصلخیز غالبا از گندم است .
 • تور آنتالیا

  آنتالیا

  آنتالیا

  شهری است ساحلی و بسیا رزیبا که رشته کوههای توروس در این شهر به سمت دریا امتداد پیدا کرده و خط ساحلی نامنظمی از صخر ه های سنگی و خلیج های کوچک بکر را ایجاد نموده است .
 • تور استانبول

  استانبول

  استانبول

  استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد .
ثبت شرکت در ترکیه، خرید آپارتمان در ترکیه، استانبول و آلانیا ،اجاره آپارتمان،رزرواسیون هتل تماس با ما 24 ساعته www.besthome.com.tr  00905366905953
طراحی سایت

آب و هوا

ثبت شرکت در ترکیه

هزینه ثبت شرکت در ترکیه

اجاره آپارتمان در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

خرید ملک در آنتالیا

خرید ملک در آنتالیا ترکیه،خرید خانه در آنتالیا ترکیه

آیا تمایل به خرید ملک در آنتالیا را دارید؟ در زیر لیست تمام آپارتمان های آنتالیا املاک آنتالیا و خانه های فروشی در آنتالیا برای شما به صورت لیست وار در آمده است.

خرید ملک در آنتالیا

در صورتی که اطلاعات زیر برای شما کافی نیست می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل برای متخصصان ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت اطلاعات درخواستی در باره خانه های آنتالیا برای شما ایمیل شود
شما با هر بودجه ای می توانید ملک مورد نظر خود را در آنتالیا خریداری کنید. با کلیک بر روی توضیحات بیشتر می توانید اطلاعات بیشتری درباره آپارتمان مورد نظر بدست بیاورید

انتخاب درجه :
(تعداد کل : 69)

 
 خرید ملک در آنتالیا: خانه شماره : ANT - 023
ملک در آنتالیا فاصله تا فرودگاه3 km - قیمت73.000 €
اطلاعات بیشتر
 خرید ملک در آنتالیا: مجموعه ازمی
ملک در آنتالیا فاصله تا فرودگاه3rm - قیمت124.000 €
اطلاعات بیشتر
 خرید ملک در آنتالیا: خانه های تریو
ملک در آنتالیا قیمت از77.500 € - قیمت تا138.000 €
اطلاعات بیشتر
 خرید ملک در آنتالیا: خانه های سفیر
ملک در آنتالیا قیمت از93.500 € - قیمت تا139.500 €
اطلاعات بیشتر
 خرید ملک در آنتالیا: مجموعه با دید دریا
ملک در آنتالیا فاصله تا فرودگاه25 km - قیمت75.000 €
اطلاعات بیشتر
 خرید ملک در آنتالیا: مجموعه کانیون ۲
ملک در آنتالیا فاصله تا فرودگاه6 km - قیمت169.000 €
اطلاعات بیشتر
12345

(تعداد کل : 69)

خدمات